Uaireanta Oscailte Nollaig 2013

I rith na Nollag, beidh oifigí Comhairle Contae Chiarraí agus na Comhairle Bailte dúnta.

I gcás éigeandála, tá uimhreacha éigeandála baill foirne Comhairle Contae Chiarraí ar suíomh idirlinn an Comhairle, nó ar na leathanacha glas san Eolaí Teileafóin 06

County Buildings Rathass

Monday, 23rd December                 Open

Tuesday, 24th December                Closed

Wednesday, 25th December            Closed

Thursday, 26th December              Closed

Friday, 27th December                   Closed

Monday, 30th December                 Open

Tuesday, 31st December                Open

Wednesday, 1st January 2014        Closed

Thursday, 2nd January 2014           Open

Friday, 3rd January 2014                Open

Tá na cáipéisí seo leanas i bhformáid PDF agus tá gá le  Adobe PDF Document Adobe Acrobat chun iad a léamh. (Osclaíonn na cáipéisí seo ar leathanach éagsúil.)

Kerry County Council, Co. Buildings, Rathass, Tralee

Phone: (066) 718 3500     Email: info@kerrycoco.ie

  • cssimg
  • wai-aaaimg
  • xhtml image